elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

24.05.2024 - C.E.S. Engineering Beograd
Electrical Engineer

09.05.2024 - Jadran Beograd
Šef gradilišta za elektro radove, Inženjer tehničke pripreme za elektro radove

08.05.2024 - Energize Beograd
Inženjer energetike (Project Manager)

07.05.2024 - China Shandong Beograd
Electrical Engineer with licenses 450 and 453

07.05.2024 - China Shandong Požarevac
Electrical Engineer with license 450

04.05.2024 - Hemofarm Šabac

19.05.2024 - Instal teh Beograd
Vođa projekta jake struje

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 3625 poslova

Web Analytics

23.05.2023 - Kodar Energomontaža Holandija - Inženjer - šef gradilišta(više izvršilaca)

Kodar Energomontaža d.o.o. Holandija

Inženjer - šef gradilišta na izgradnji kablovskih telekomunikacionih i elektroenergetskih mreža
(više izvršilaca, sa ili bez iskustva, za rad u Holandiji)

Osnovna zaduženja:
· Upravljanje i praćenje izgradnje kablovskih mreža
· Iznalaženje najboljih tehničkih rešenja u skladu sa zahtevima investitora
· Planiranje budžeta i priprema predračuna radova
· Kontrolisanje radova na gradilištu
· Komunikacija sa investitorom i primopredaja gradilišta

Potrebne obrazovne kvalifikacije:
· Visoka, viša stručna sprema iz oblasti telekomunikacija, elektroenergetike, građevine. Ili drugih oblasti sa izraženim organizacionim sposobnostima,
· Tehničari sa iskustvom, koji su radili na sličnim poslovima,
· Iskustvo u izvođenju radova u kablovskim mrežama, poželjno
· Aktivno znanje engleskog jezika, poželjno
· Rad u MS Office okruženju

Od kandidata očekujemo:
· Radno iskustvo par godina na sličnim pozicijama, poželjno,
· Aktivan vozač vozila B kategorije
· Dobre organizacione sposobnosti
· Dobre sposobnosti pregovaranja i prezentovanja
· Dobra koordinacija i sposobnost rada u timu
· Snalažljivost i samoinicijativa
· Pouzdanost i tačnost u ostvarivanju zadatih ciljeva
· Spremnost za rad i poslovna putovanja u inostranstvu

U prijavi obavezno naglasiti radno mesto za koje konkurišete.

Nudimo dobre uslove rada.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

15.07.2023 Kodar Energomontaža Holandija
Inženjer - šef gradilišta na izgradnji kablovskih telekomunikacionih i elektroenergetskih mreža (više izvršilaca)
23.05.2023 Kodar Energomontaža Holandija
Inženjer - šef gradilišta(više izvršilaca)
14.03.2023 Kodar Energomontaža Holandija
Šef gradilišta (više izvršilaca)
28.02.2023 Kodar Energomontaža Beograd
Samostalni projektant - projektant pripravnik (2)
30.09.2022 Kodar Energomontaža Beograd
Projektant/projektant pripravnik (2)
20.09.2022 Kodar Energomontaža Beograd
Stručni saradnik u nabavci
26.03.2022 Kodar Energomontaža Holandija
Inženjer - šef gradilišta
08.02.2022 Kodar Energomontaža BG,Holandi
30.09.2021 Kodar Beograd
Projektant/projektant pripravnik elektroenergetskih objekata i instalacija (2)

NEW WEBSITE ABOUT POWER SYSTEMS
NEWS, EVENTS, BOOKS, BLOG, UNIVERSITIES elektroenergetika